Automatiniai vartai


Projektuojame, gaminame ir montuojame rankinius ir automatinius kiemo vartus. Statome ir gaminame dviejų tipų vartus: stumdomi kiemo vartai (gembiniai),atveriami varstomi kiemo vartai.
Stumdomi vartai.
Stumdomų (slenkančių) vartų pagrindinė dalis tai suvirintas metalinis standus vartų rėmas su standumo briaunomis ir skersiniais kurį galima apsiūti kaip tvorą. Vartai gali atrodyti kaip Jūsų tvoros dalis. Vartai turi būti standūs, bet neapsunkinti. Didesnis vartų svoris apsunkina vartų atidarymą rankiniu būdu. Jeigu atveriamoji vartų dalis – 4 m., vartų ilgis – 6 metrai.
Pagrindinės komplektuojančios dalys automatiniams stumdomiems vartams: pavara, krumpliaratinė juosta, signalo imtuvas, vartų valdymo pultelis, signalinė lemputė.
Atveriami, varstomi vartai.
Tai klasikiniai vartai su vyriais. Pagaminamas vartų karkasas iš metalinio profilio su vyriais. Vartai kabinami ant metalinių stulpų. Vartų stulpai (profilis ne mažesnis nei 60×60 mm) įgilinami į gruntą ne mažiau kaip 1,2 m. ir betonuojami. Atveriami kiemo vartai pigesni, tyliau atidaromi, bet reikalauja papildomos vietos vartų atidarymui iš kiemo arba gatvės pusės. Automatiniam atveriamų vartų atidarymui nuo pultelio montuojama vartų automatika. Vartus gaminame ir montuojame Vilniuje, Trakų ir aplinkiniuose rajonuose.